Zaznacz stronę

Wiosna i lato to wspaniały czas na spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Wszyscy wyczekujemy cieplejszych dni. Jednakże o tej porze roku możemy spotkać wielu niepożądanych gości – takich jak kleszcze, komary i inne szkodniki – które mogą zniszczyć całą zabawę, szczególnie jeżeli nie jesteś na to spotkanie odpowiednio przygotowany.

Odpowiednio stosowane olejki eteryczne są świetną obroną przed sezonowymi zagrożeniami. Ja stosuję mieszankę TerraShield firmy doTERRA, która zapewnia ochronę zewnętrzną dzięki olejkom eterycznym takim jak Ylang Ylang, Nootka Wood, Cedarwood (Cedr), Catnip (kocimiętka), Lemon Eucalyptus (Eukaliptus cytrynowy ) i wiele innych. Nałóż TerraShield na ramiona, nogi i szyję lub rozpylaj za pomocą dyfuzora np. na tarasie, a którym przebywasz.

Wybierając się na spacer z małym dzieckiem można także spryskać brzegi wózka lub położyć do wózka spryskaną pieluszkę tetrową.

Możesz także użyć tej mieszanki do spryskania drzwi, okien, aby zabezpieczyć dom przed niechcianymi owadami. 

TerraShield Outdoor Blend to mieszanka, którą może stosować każdy członek rodziny, na zewnątrz i w całym domu. Może być także aplikowana dla naszych czteronożnych przyjaciół, którym pomaga przetrwać ten czas bez ukąszeń i podrażnień.

TerraShield występuje w postaci olejku 15 ml oraz w postaci spreju – 30 ml.

Czy są inne olejki eteryczne na kleszcze itp.?

Owady nie lubią także:

  • peppermint – mięta pieprzowa
  • lavender – lawenda
  • lemongrass – trawa cytrynowa
  • patchouli – paczula
  • eucalyptus – eukaliptus
  • purify – mieszanka oczyszczająca 

 

Jeśli masz pytanie-pisz śmiało!

Polityka Prywatności

3 + 14 =