Zaznacz stronę

Olejki eteryczne doTerra dla dzieci

Dzieci i olejki eterczne?

Tak, tak!!! Dzieci i olejki eteryczne to naprawdę świetna kompozycja! Dzieciaki je uwielbiają. Doskonałym przykładem tego są moje dzieci oraz dzieci znajomych. Instynktownie wybierają to, co piękne i najlepsze. Musimy jednak pamiętać, że w przypadku dzieci bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Dzięki 6 zastrzeżonym, wstępnie rozcieńczonym we frakcjonowanym oleju kokosowym mieszankom, nowa kolekcja doTERRA Kids to idealny sposób na bezpieczne wprowadzenie dzieci w świat olejków eterycznych.

UMYSŁ

Dzieciństwo to proces ciągłego rozwoju – zarówno umysłowego, emocjonalnego i fizycznego. Wtedy też kształtują się pierwsze nawyki stylu życia, które często determinują kondycję, stan zdrowia i samopoczucie w późniejszych latach. Dzieci stając przed codziennymi wyzwaniami,  mogą sobie pomóc  wspierając się olejkami eterycznymi.

Właśnie w tym celu zostały opracowana, specjalnie do codziennego użytku – mieszanki Thinker Focus Blend i Calmer Restful Blend.

CALMER ™ MIESZANKA WYCISZAJĄCA

Sen jest najbardziej niedocenianym składnikiem naszego stanu zdrowia. Ma bezpośredni związek z każdą zasadą w piramidzie zdrowia i to właśnie sen w dzieciństwie jest najważniejszy! Stosowanie olejków eterycznych dla poprawy higieny snu jest jedną z najbardziej skutecznych metod. Istnieje wiele dowodów, które potwierdzają  skuteczność olejków eterycznych w uspokajaniu i relaksacji. Dzięki połączeniu najbardziej znanych i sprawdzonych, łagodzących olejków eterycznych takich jak Cananga (Ylang Ylang), Lavender, Ficus Religiosa (Figowiec Pagodowy) i Roman Chamomile, doTERRA Calmer Restful Blend pomaga wykorzystać noc na regenerujący sen. Zaaplikuj mieszankę na podeszwy stóp swojego dziecka przed snem lub na wewnętrzną stronę nadgarstków, aby pomóc dziecku wyciszyć się przed pójściem spać.

Dla rodziców odpowiednik tej mieszanki to Serenity.

THINKER ™ MIESZANKA SKUPIENIA

Limonen jest energetyzującą i podnoszącą na duchu tajną bronią świata chemii. Monoterpen, będący w składzie wszystkich olejków cytrusowych, ma długą listę korzyści. Związek pomiędzy naszym systemem węchowym a tym, jak się czujemy, jest fascynujący, a doTERRA Thinker Focus Blend sprzyja uczeniu się i koncentracji. Połączenie Vetiver, Clementine, Peppermint i Rosemary na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego oferuje podnoszący na duchu i energetyzujący aromat, który pomaga skupić się Twojemu dziecku. Zapakuj mieszankę Thinker Focus Blend do plecaka dziecka, aby stosować ją przez cały dzień na skroniach, plecach lub nadgarstkach. To z pewnością pomoże Twojemu dziecku w wykonywaniu codziennych zadań.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie InTune.

SERCE

W ciągu dnia dzieci często potrzebują emocjonalnego wsparcia i uspokojenia emocji. Nowe mieszanki Steady i Brave to doskonałe aromatyczne uzupełnienie, które wspiera uczucia oraz ogólne dobre samopoczucie emocjonalne.

BRAVE ™ MIESZANKA ODWAGI

Niezależnie od tego, czy chodzi o piłkę nożną, czy o pierwszy recital muzyczny, czasami dzieci potrzebują trochę więcej, aby zwiększyć ich pewność siebie, aby zrobić pierwszy krok. Zastrzeżona kombinacja olejków eterycznych ze skórki dzikiej pomarańczy, drewna Amyris, kory cynamonowej i ekstraktu z kwiatu osmantusa w bazie frakcjonowanego oleju kokosowego, pomoże im w sytuacjach wymagających siły i odwagi. Kilka kropli mieszanki Brave zastosowanych w różnych punktach tętna może być właśnie tym, co promuje te uczucia odwagi i pewności siebie.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie MOTIVATE.

STEADY ™ MIESZANKA RÓWNOWAGI

Każdy rodzic może wyczuć, kiedy jego dziecko jest niespokojne lub potrzebuje wsparcia. doTERRA Steady Grounding Blend został opracowany specjalnie po to, aby promować stabilne i wspierające środowisko, gdy dziecko jest … dzieckiem. Opatentowana kombinacja Amyris Wood, Balsam Fir, Coriander i Magnolia w bazie odmładzającej i nawilżającej skórę frakcjonowanego olejku kokosowego, to idealna mieszanka olejków eterycznych do promowania uczuć spokoju, skupienia i stałych emocji. Zastosuj do dolnej części stóp dziecka, zanim wyruszą do szkoły, aby promować spokój przez cały dzień lub na szyi, aby pocieszyć swoje emocje.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie Balance.

CIAŁO

Najlepszą rzeczą w olejkach eterycznych jest to, że pozwalają nam przejąć odpowiedzialność za nasze codzienne dobre samopoczucie. Dzieci stają przed masą swoich codziennych problemów. Aby wywołać uczucie dobrego samopoczucia i witalności lub rozwiązać te problemy, które właśnie pojawiły się, doTERRA opracowała parę zastrzeżonych mieszanek, które są bezpieczne dla wszystkich.

RESCUER ™ ŁAGODZĄCA MIESZANKA

Odświeżająca mieszanka Lavender, Spearmint, Copaiba i olejek eteryczny Zanthoxylum na bazie Frakcjonowanego Oleju Kokosowego, Rescuer Soothing Blend to idealny olejek, gdy potrzebujesz wytworzyć relaksujące i wolne od napięcia środowisko dla swoich dzieci. Przechowuj buteleczkę w łazience dla dzieci, nakładaj ją się na stawy lub skronie, aby poczuć kojącą i komfortową atmosferę po ciężkim dniu biegania po okolicy.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie Deep Blue.

STRONGER ™ MIESZANKA OCHRONNA

Nie ma to jak połączenie olejków eterycznych i kochającego rodzica, gdy dziecko potrzebuje pocieszającego dotyku. Stronger, mieszanka ochronna łączy w sobie cztery olejki eteryczne słynące z umiejętności wywoływania poczucia dobrego samopoczucia i promowania zdrowej skóry (Cedarwood, Litsea, Frankincense i Rose) w bazie frakcjonowanego oleju kokosowego. Zastosuj na tylną część szyi, aby zwiększyć jej  ochronę w okresach częstszych zachorowań, lub gdy dzieci nie czują się najlepiej.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie OnGuard

Przeznaczone do użytku z nadzorem rodzicielskim. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 lat.

Materiał do artykułu pochodzi z doterra.com

Chcesz zamówić olejki?

Dlaczego warto się zarejestrować?
– 25% – tyle będzie wynosił Twój rabat po założeniu konta w doTERRA
+ 44% – tyle doTERRA zwróci Ci z wartości Twojego zamówienia w postaci punktów, które możesz wymieniać na produkty.

0 komentarzy

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. doTerra Kids by kids - Naturalnie Zdrowy Dom Ewy Wyżewskiej - […] olejków eterycznych, szczególnie tych przeznaczonych dla nich, o których pisałam we wpisie Olejki eteryczne doTerra dla dzieci to mają…

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × trzy =

Jeśli masz pytanie-pisz śmiało!

Polityka Prywatności

6 + 6 =