Zaznacz stronę

Wild Orange (Dzika Pomarańcza)

Citrus sinensis 15 ml

Olejek z dzikiej pomarańczy jest tłoczony na zimno ze skórki tych owoców. Ze względu na energetyzujący aromat i wiele korzyści jest on jednym z najlepiej sprzedających się olejków eterycznych dōTERRA. Bogaty w monoterpeny olejek z dzikiej pomarańczy ma właściwości pobudzające i oczyszczające. Olejek z dzikiej pomarańczy dodaje każdej mieszance olejków eterycznych świeżego, słodkiego i orzeźwiającego aromatu, który poprawia nastrój i dodaje energii!

ZASTOSOWANIA

  • Rozprosz olejek w dyfuzorze, aby uzyskać poprawiający nastrój aromat i podnieść poziom energii.

  • Jeśli potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii, nanieś na wewnętrzną stronę dłoni jedną lub dwie krople olejku wraz z olejkiem z mięty pieprzowej kadziowym (w takich samych proporcjach) i rozetrzyj w dłoniach, następnie wmasuj w kark.

  • Dodaj kilka kropli olejku z dzikiej pomarańczy do bezzapachowego balsamu i nakładaj na całe ciało. • Aby wziąć orzeźwiający prysznic, dodaj kilka kropli do żelu do mycia ciała i spień.


Podstawowe korzyści

  • Ze względu na delikatną naturę skórki z dzikiej pomarańczy, olejek ten jest tłoczony na zimno. Pozwala to na zachowanie użytecznych i silnych właściwości.
  • Jest znany z energetyzującego aromatu i właściwości oczyszczających.
  • Natychmiast rozpoznawalny zapach po użyciu lub rozpyleniu za pomocą dyfuzora, idealny do odświeżenia kuchni lub łazienki.
  • Idealnie nadaje się do mieszania z innymi olejkami dōTERRA w celu uzyskania słodkiego, odświeżającego, poprawiającego nastrój aromatu.

Opis aromatyczny

słodki, świeży, cytrusowy

Metoda ekstrakcji

tłoczenie/wyciskanie na zimno

Część rośliny

skórka pomarańczowa

Główne składniki

limonen

Aromatyczne: Dodaj trzy lub cztery krople do dowolnego dyfuzora.

Miejscowe: Wetrzyj jedną lub dwie krople w wybranym miejscu. Rozcieńcz z frakcjonowanym olejem kokosowym dōTERRA, aby zminimalizować reakcję uczuleniową skóry. Dodatkowe środki ostrożności: patrz poniżej.

 

Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub znajdujesz się pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami. Unikać światła słonecznego i promieni UV przez przynajmniej 12 godzin po zastosowaniu produktu.

UWAGA!

TYLKO TERAZ – DO KAŻDEJ REJESTRACJI

OLEJEK Z DZIEKIEJ POMARAŃCZY

 

GRATIS

<

Chcesz zamówić olejki?

Dowiedz się Dlaczego warto założyć konto w doTerra?
– 25% – tyle będzie wynosił Twój rabat po założeniu konta w doTERRA
+ 44% – tyle doTERRA zwróci Ci z wartości Twojego zamówienia w postaci punktów, które możesz wymieniać na produkty.

* Informacje zamieszczone w tym artykule służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych i nie służą diagnozowaniu lub leczeniu chorób.

Jeśli masz pytanie-pisz śmiało!

13 + 7 =