Zaznacz stronę

Wiele osób, z którymi rozmawiam o olejkach eterycznych zastawia się czy konto hurtowe w doTerra ma w ogóle sens.

W tym artukule postaram się odpowiedzieć na najczęstsze wątpliwości pojawiające się w rozmowach z osobami chcącymi zakupić olejki eteryczne doTerra.

1. Myślisz, że olejki etryczne trzeba zamawiać olejki co miesiąc?

Otwarcie konta hurtowego w doTerra, które daje Ci 25% zniżki na wszystkie produkty, nie zobowiązuje do regularnych zakupów. Możesz je dokonywać, kiedy tylko masz taką potrzebę, albo wcale tego nie robić. Natomiast, jeśli się zdecydujesz na korzystanie z produktów doTERRA, to możesz zacząć zbierać punkty w Programie Lojalnościowym i potem wymieniać je na dowolne produkty. Jeśli robisz to systematycznie (co miesiąc zakupy Twoje mają min. 50 punktów), to oprócz zniżki 25% możesz dostać dodatkowe 30% zwrotu w punktach lojalnościowych. Z tego programu korzystasz tylko jeśli chcesz.

Jeszcze jednokonto hurtowe doTerra nie oznacza zakupów w ilościach hurtowych, tylko w niższej cenie. Możesz kupić nawet jeden olejek w roku i będziesz mieć wciąż zniżkę minimum 25%.

 

2. Nie wiesz jak używać olejków eterycznych i myślisz, że jak je kupisz to ich nie zużyjesz…

Dodatkową korzyścią z otwarcia konta hurtowego, jest dostęp do potężnej bazy informacji, przepisów, webinariów o olejkach eterycznych.
Mamy też stworzone na Facebooku grupy dla użytkowników olejków, gdzie również znajdziesz mnóstwo informacji o działaniu olejków w różnych sytuacjach w zależności od potrzeby. Możesz też skorzystać z aplikacji na telefon, blogów, książek. Odkryjesz jak bogaty jest świat tej starożytnej wiedzy. Z czasem nie będziesz umiała obejść się bez olejków, mając je cały czas przy sobie, np. w takiej minikosmetyczce.

 

3. Nie chcesz być zmuszana do sprzedawania olejków, ani przyłączania się do jakiejś piramidy finansowej.

Konto hurtowe jest stworzone dla twojej wygody oraz korzyści w postaci zniżki hurtowej. Oczywiście są osoby, które zarabiają popularyzując wiedzę o olejkach, a nawet takie, które e sprzedają po cenie detalicznej – ale jest to ich wybór, a nie obowiązek.
Na marginesie, piramidy finansowe są nielegalne. DoTERRA to firma zrzeszająca pasjonatów naturalnych rozwiązań oferująca najwyższej jakości olejki eteryczne. A więcej o firmie i opcjach współpracy możesz się dowiedzieć kontaktując się ze mną.

 

4. Olejki eteryczne doTERRA są za drogie.

Zdrowie jest ważnym priorytetem większości z nas. Czyste olejki najwyższej jakości nie są tanie, ale tu dawką leczniczą jest jedna kropelka, a buteleczka 15 ml zawiera ich 250 czyli 250 zastosowań olejku.
Inwestując w najwyższą jakość, nie musisz się martwić, że zrobisz krzywdę sobie lub swoim najbliższym. Natomiast olejki kupowane w zestawach mają dużo bardziej korzystną cenę, a program lojalnościowy sprawia, że część z nich możemy mieć za darmo. W każdym miesiącu są różnego rodzaju promocje, dzięki którym można też taniej nabyć różne olejki.
Można też zacząć przygodę z olejkami od bardzo uniwersalnego zestawu trzech olejków: mięty pieprzowej, lawendy i cytryny.

Przeczytaj

32 sposoby na zastosowanie olejków lawendy, cytryny i mięty

5. Masz już olejki innej firmy.

Jeśli korzystasz z olejków innej firmy dbającej o ich jakość to wspaniale!
Jeśli są to sprawdzone olejki i jesteś z nich zadowolona, to trzymaj się
swojego wyboru. Natomiast sprawdź z jakiego źródła są te olejki, czy są czyste (bez domieszek) i naturalne (nie wytworzone w laboratorium chemicznym), bez pestycydów i innych trucizn? Olejki działają bardzo silnie, więc zachowaj czujność.

6. Nie ma dowodów, że olejki eteryczne działają, to takie zapaszki/placebo.

Na świecie jest tak wiele badań naukowych, które dowodzą skutecznego działania czystych olejków eterycznych, że nie starczy życia, aby je wszystkie przeczytać. Poszukaj na pubmed.com i śledź tego bloga.
Olejki to czyste i naturalne substancje chemiczne, aktywne i działające po 2 sekundach od zastosowania aromatycznego. Doświadczamy tego codziennie.

7. Olejki są niebezpieczne i boisz się, że nie będziesz umiała ich
bezpiecznie stosować.

To właśnie bezpieczeństwo używania i brak skutków ubocznych ( przy
zastosowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa jak dobór i rozcieńczanie) powodują, że wracamy do medycyny mającej wiele tysięcy lat.

 

8. Nie wiesz jak się zarejestrować, bo rejestracja jest po angielsku i w ogóle wydaje się za bardzo skomplikowana.

 

Tutaj znajdziesz instrukcję krok po kroku jak to zrobić i zobaczysz, że strona jest bardzo intuicyjna. Jeśli nadal będziesz potrzebować pomocy, jestem do dyspozycji  na maila ewawyzewska@gmail.com.

Masz jeszcze jakieś powody, których nie podałam. Możesz śmiało pytać!

 

POWODZENIA!

 

Jeśli masz pytanie-pisz śmiało!

Polityka Prywatności

15 + 6 =